Acai Berry Extract (soft gel kapsula) Reviewed by Momizat on . Acai Berry Extract (soft gel kapsula) Euterpa kupus Mart, emri i zakonshëm është Acai i prodhuar nga frutat e amazonës. Përmban 10% acide me rëndësi të lartë ok Acai Berry Extract (soft gel kapsula) Euterpa kupus Mart, emri i zakonshëm është Acai i prodhuar nga frutat e amazonës. Përmban 10% acide me rëndësi të lartë ok Rating: 0
You Are Here: Home » A » Acai Berry Extract (soft gel kapsula)

Acai Berry Extract (soft gel kapsula)

Acai Berry Extract (soft gel kapsula)

Acai Berry Extract

Euterpa kupus Mart, emri i zakonshëm është Acai i prodhuar nga frutat e amazonës.
Përmban 10% acide me rëndësi të lartë oksidative, mbështet energjinë dhe vitalitetin.
Përbërësit aktiv të Acai janë antocianina-tip bioflavonoid, ku konsiderohet edhe si burimi i madhe i mundshëm i këtyre substancave.

Fruti Acai gjithashtu përmban proteina, fibra, enzime, vitaminë E, aminoacide. minerale.

Përmbajtja:
Acai Berry Extract 500 mg.

Rekomandohet për këto raste:

  • Anemia
  • Dobësim
  • Për energji dhe vitalitet
  • Diabeti i tipit 1 dhe 2
  • Dismenore
  • Hepatiti
  • Zverdhja
  • Leukemia

Përdorimi:
Të merret dy herë në ditë nga një kapsulë me 250 ml ujë.

Paketimi:
60 Soft gel.

Tags:

Leave a Comment

© 2013. Te gjitha te drejtat e rezervuara.

Scroll to top