You Are Here: Home » Posts tagged "dhimbjje reumatizmale"

ARFEN

ARFEN Ju lutemi lexojeni me kujdes këtë udhëzues. Ai përmban informacion te rëndësishëm rreth barit tuaj. 1. PËRSHKRIMI Emri i këtyre tabletave është ARFEN. Ato përmbajnë, si lëndë vepruese, paracetamol. Përbërës të tjerë joveprues të tabletës janë celuloza mikrokristaline dhe stearati i magneziumit. Tabletat e ARFEN janë të rrumbullakta, me shënim në njërën faqe, dhe kanë ngjyrë të bardhë. Çdo tabletë përm ...

Read more

© 2013. Te gjitha te drejtat e rezervuara.

Scroll to top